نرم افزار مکانیزه کردن محاسبات منحنی شابلون اتصالات در لوله کشی صنعتی نرم افزاری برای نرم افزار جهت رسم دقيق و ديفرانسيلي گسترده اجزاء اتصالات مثل زانو و سه راهي و تبديل ها و شيرآلات و بانت ها و سروته ظروف وسيلها و نازلهای آن و به طور كلي در لوله ها و يا در مخازن كروی كاربرد دارد. به عنوان مثال:
براي ساخت پوشش فلزي يك عدد زانوي " 81 ، كافي است قطر لوله زانو ، ضخامت عايق نصب شده بر روي آن، زاويه زانو، تعداد برگ زانو و مقدار زيگ هر برگ زانو را در خانه هاي مربوطه در جدول محاسبات نرم افزار فوق وارد كنيم، بلافاصله سيستم ، ،مختصات نقاط منحني گسترش و نمودار زانوي مذكور را در خانه هاي پايين نشان خواهد داد.
حجم عظيمي از انرژي حرارتي مواد هيدروكربني و بخار توليد شده در پالايشگاه در اثر انتقال در مسيرهاي طولاني لوله و اتصالات به علت اختلاف دما به هدر ميرود ، جلوگيري از اتلاف اين انرژي حرارتي توسط انواع عايق ها مثل CERABLANKET ، ISOBLANKET ISOPIPE و يا CASTABLE REFRACTORY انجام ميشود كه حفاظت از اين عايقها در مقابل باد و باران و هر نوع ماده خارجي ديگرو همچنين حفظ نما و زيبايي ادوات مذكور بسته به نوع مواد با پوشش فلزي آلومينيمي ويا گالوانيزه صورت ميگيرد.
نرم افزار فوق از شرايط كار و يك سري مشكلات كلي و روزمره ورقكاري و حجم گسترده عايق كاري درسطح پالايشگاهها و اهميت جلوگيري از هدررفتن انرژي حرارتي طراحي شده است. كه ويژگيهاي آن عبارتند از :صرفه جويي در مصرف انرژي، سرعت عمل در محاسبه، ترسيم و برش، جلوگيري از ضايعات مصالح، سرعت و سهولت مونتاژ قطعات در واحد ها، يكنواخت سازي و حذف روش هاي تجربي، سنتي و بعضا سليقه اي در سطح پالايشگاهها، ضمنا همانطوريكه در پيشنهادطرح خودم به شوراي مشاركت اشاره كردم اگر اين كار را بتوان با استفاده از دستگاه CNC مخصوص ورق بري انجام داد، سرعت وراندمان آن بسيار بالا خواهد بود.
اين طرح در مواردي از جمله تهيه شابلون جهت ساخت انواع پوشش فلزي براي اتصالات و ادوات ديگر در قسمت عايقكاري، تهيه شابلون جهت ساخت انواع اتصالات و انشعابات (BRANCH) و زانويي چند تكه (MITER) در پروژه هاي PIPING در كارگاه نوسازي، و كارگاه مركزي نيز كاربرد اساسي خواهد داشت.


shablon

قسمت های اصلی نرم افزار ره نگاشت مواد فلزی:

• نرم افزار لوله انشعاب سه راهی
• نرم افزار لوله اصلی سه راهی
• نرم افزار زانو
• نرم افزار خورشیدی
• نرم افزار تبدیل
• نرم افزار رینگ تقویت


از جمله قابلیت های این نرم افزار می توان به خروجی اوتکد (AutoCAD) و چاپ و خروجی همزمان مقادیری ورودی، مختصات خروجی و نمودار اشاره کرد.


shablon

shablon

shablon

shablon

shablon

سال تولید نرم افزار:

1392
1393


تکنولوژی های بکار رفته:

Microsoft Visual C#.NET
Autodesk AutoCAD
HTML


طراح و صاحب امتیاز نرم افزار:

آقای اکبر مهریزی


شماره های تماس:

09141078146
09171590301
09386417693


Download دانلود دموی نرم افزار مکانیزه کردن محاسبات منحنی شابلون اتصالات در لوله کشی صنعتی

تعداد دانلود: 5981 دانلود
بازگشت
Password Academy Fitness