humanstxt
ساخت آنلاین فایل humans.txt

معرفی فایل humans.txt

اگر وبمستر و وبلاگ ‌نویس هستید، حتماً‌ از الگوریتم جدید گوگل، پاندا چیزهایی شنیدید. الگوریتمی ‌که گوگل برای رتبه دادن به وب‌سایت یا وبلاگ‌ها از آن استفاده می‌کند. یکی از موارد مهم این الگوریتم، این است که گوگل مطمئن شود که نویسنده‌ی این تارنما انسان (Human) است. خوب وبسایت شما بالاتر از وبسایت‌های دیگر به نمایش در خواهد آمد. برای مثال وبلاگی که گوگل مطمئن باشد به دست یک متخصص نوشته‌ شده است بالاتر از وبلاگ‌هایی قرار می‌گیرد که با افزونه‌های آپدیت از وبلاگ‌های دیگر کپی می‌کنند.
برای مشخص کردن این که وبلاگ شما به‌دست یک انسان ساخته و پرداخته می‌شود، نیاز است که به گوگل فهمانده شود. این فهماندن به وسیله‌ی ساخت یک فایل متنی به نام humans.txt است که در ریشه‌ی سایت قرار می‌گیرد. وبسایت humanstxt.org به همین منظور ساخته ‌شده است و در آن آموزش‌ ساخت این فایل را قرار داده که با هم دنبال می‌کنیم.

چگونگی ساخت فایل humans.txt

فایلی را با نام humans.txt (با حروف کوچک) با پشتیبانی از UTF-8 بسازید.

1. این کد را به <head> سایت خود اضافه کنید:
<link rel="author" href="humans.txt" />


2. برای مشخص شدن، عناوینی را برای سایت و تیم خود به صورت /*TEAM*/ و /*SITE*/ در بالای اطلاعات وارد شده‌ی خود قرار دهید.
3. مواردی را اضافه کنید که به موضوع انسان بودن شما ربط داشته‌باشد: نقش، نام، حساب توییتر و … . مواظب باشید، ایمیل خود را اضافه نکنید تا اسپمرها از آن سوءاستفاده کنند.
4. شما می‌توانید اطلاعاتی نظیر آخرین به روزرسانی سایت خود (روز/ماه/سال)، زبان اصلی سایت، نوع کامپوننت‌های مورد استفاده، ابزارها و نرم‌افزارهای مورد استفاده در توسعه‌ی تارنما.
5. فایل را به شاخه‌ی اصلی سایت خود بفرستید.
6. دکمه‌ی humansTXT را به سایت خود اضافه کنید و آن را به آدرس فایل humans.txt سایت خود لینک دهید.

شما می‌توانید از این تصاویر برای سایت خود استفاده کنید:

humanstxt isolated blank فرمت سفید GIF | humanstxt isolated orange فرمت نارنجی GIF | humanstxt transparent color فرمت شفاف 1 PNG | humanstxt transparent 1ink فرمت شفاف 2 PNG


news paper program
android website avr


بازگشت
InvServer Password Charge